Żądni wiedzy

forum

Ogłoszenie

5 marca 2011 - obowiązkowe szkolenie BHP
Dodano ShoutBox, znajdziecie go u dołu strony.
Trwa dostosowywanie forum dla lepszej funkcjonalności.

#1 2011-02-23 14:20:26

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-23
Posty: 13
Punktów :   

Witaj na forum!

Forum zostało stworzone, by umożliwić lepszą komunikację. Korzystanie z niego nie jest obowiązkowe, jednak na pewno mile widziane!

Konto każdego użytkownika musi zostać zatwierdzone przez administratora forum, dopiero wtedy uzyskacie pełny dostęp do wszystkich tematów. Sposoby kontaktu z administratorem dostaniecie poprzez adres e-mail. Oczekiwanie na zatwierdzenie nie powinna trwać dłużej niż 12h. Jeżeli tak się nie stanie, ponów prośbę o aktualizację.

Więcej informacji otrzymacie po udanej rejestracji w dziale INFORMACJE.

Offline

 

#2 2011-02-23 14:20:41

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-23
Posty: 13
Punktów :   

Re: Witaj na forum!

Przypominam o musie wysłania do mnie mejla z zagajką o aktywację konta, bo inaczej konto będzie przez cały czas nieaktywne i nic prócz tego jednego działu nie będzie można przeglądać.

Obecnie 3 kotna leżą w poczekalni, a ja nie mam zamiaru przydzielać im uprawnień bez potwierdzenia mejlowego. Proszę więc podjąć ten wysiłek i wysłać tą jedną wiadomość.

Offline

 

#3 2011-02-23 14:20:56

Admin

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-23
Posty: 13
Punktów :   

Re: Witaj na forum!

Jaką że chodzą słuchy, że się obijam, przypominam po raz siedemdziesiąty drugi, że po rejestracji trzeba wysłać do mnie mejla, a ja zatwierdzę konto zwykle w czasie poniżej 2 godzin (maksymalnie 12h). Jeżeli tak się nie stanie, to znaczy tylko tyle, że wiadomość nie doszła i trzeba wysłać mejl ponownie.
Na dzień dzisiejszy nie mam wiadomości od tych użytkowników:

adamzak32
Kristina
Beckett
stikik
omikolajo
milka686
Arkadio
Kasia
madzior
fubu134
WojtekC
damiankasper1
mati511

Spamujcie więc do skutku (najlepiej też z rożnych kont pocztowych, bo wiadomości z niektórych serwisów nie przechodzą przez filtr antyspamowy poczty Gmail).

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.rpsite.pun.pl www.pokemons.pun.pl www.polishbanditcrew.pun.pl www.aka.pun.pl www.shahrukh-juhi.pun.pl